Víkend s Teslou exkluzivně u eD system Czech

Přední distributor IT a výpočetní techniky v České republice společnost eD system Czech připravil pro své zákazníky na období posledních týdnů v roce novou kampaň na podporu prodeje. Je postavena na soutěži o víkendovou zápůjčku vozu Tesla a odměnách ve formě dálničních známek.

Víkend s Teslou exkluzivně u eD system CzechKaždým rokem motivuje společnost eD system Czech své zákazníky k navýšení obratu. Již osvědčenou a zákaznicky velmi oblíbenou akcí je odměna v podobě dálničních známek. Ty čekají na své majitele i letos. Novinkou je však soutěž o víkendovou zápůjčku elektromobilu Tesla X.

Akce se mohou zúčastnit zákazníci, kteří v daném období nakoupí u eD system Czech zboží v celkové hodnotě nad 150 000 Kč. Kampaň poběží od začátku listopadu do poloviny prosince a hlavním mottem je „Akcelerujte vaše obraty s vozem Tesla z 0 na 150 za 5s“. Všichni, kteří splní podmínky a chtějí se do akce zapojit, mohou využít online registračního formuláře na oficiálních stránkách společnosti. Registrace bude uzavřena 11. 12. 2016 a vítěz oznámen 16. 12. 2016.

 V oboru IT distribuce je velká konkurence, a proto je třeba být vždy o krok napřed. V letošním roce jsme se rozhodli přijít s novinkou, která zákazníky určitě zaujme. Ponecháváme osvědčenou motivaci za navýšení obratu formou dálničních známek a přidáváme soutěž o fenomén poslední doby, a to elektromobil TESLA. Již druhý den po spuštění jsme zaznamenali velký počet registrací. To jen potvrzuje, že jsme se trefili do očekávání zákazníků,“ uvedl Daniel Vondráček, marketingový ředitel eD system Czech.

Detaily prodejní akce jsou k dispozici na webu distributora www.edsystem.cz/tesla.Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře