Ventilátor využijete doma, v kanceláři i v autě. Jaký vybrat?

Letní měsíce se i v našich zeměpisných končinách stávají stále teplejšími.

Ventilátor využijete doma, v kanceláři i v autě. Jaký vybrat?Proto se už i u nás vyplatí investice do ventilátoru. Jaké existují a co dokážou? Který ventilátor vám kromě ochlazení vzduchu dokáže zbavit prostor od bakterií a alergenů?

Před horkem se nedá utéct

Zatímco v zimě si v případě poklesu teploty v místnosti jednoduše poradíme a zatopíme si, v létě je situace složitější. Bez klimatizace nebo ventilátoru je pobyt v horké místnosti, kde se vzduch snad ani nehne, velmi nepříjemný. Komfort tak ztrácí nádherné bydlení i reprezentativní prostory kanceláří nebo hotelů. Ventilátor vám dokáže výrazně pomoci. Jaké typy jsou v současnosti nejpoužívanější?

Do bytu a kanceláře

Přejete si ochladit prostor v místnosti? Není nic jednoduššího než si pořídit ventilátor. V současné době je i na našem trhu k dostání dostatek zařízení, která pomohou s nepříjemným horkem. Počínaje přístrojů na USB napájení, které nemají příliš velký výkon, přes klasické stojanové, stolní nebo stropní ventilátory, až po profesionální sloupové přístroje, které působí esteticky a mají celou řadu přídavných funkcí.

A co auto?

Přejete si v autě během chvilky mít příjemný vzduch? Pokud vám nefunguje klimatizace nebo pokud není dostatečně silná, není nic jednoduššího než si pořídit speciální ventilátor do auta. S ním už vás horké počasí za volantem rozhodně nepřekvapí.

Průmyslové prostory si zaslouží komfort

Ventilátory jsou speciálně rozlišeny podle výkonu a místa svého určení. Podlahové ventilátory jsou mašiny, které vám ochladí vzduch i ve větších prostorách, jako jsou řemeslné dílny nebo ateliéry.

Kvalitní přístroje mají celou řadu doprovodných funkcí. Kromě toho, že vaši místnost zbaví horkého vzduchu, si tak můžete vybrat například ventilátor s HEPA filtrem. Ten zbaví filtrovaný vzduch alergenů, bakterií, prachových a dalších škodlivých částic.

 

 

 


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: sharpner / Shutterstock.com

Komentáře