V SWS slavíme 30. výročí aneb co pro Vás máme připraveno

Již 24. 3. 2021 proběhne první z pravidelných měsíčních vysílání distributora k výročí třiceti let na trhu. Ze slušovického studia vás mimo jiné přivítají zástupci společnosti Zyxel.

V SWS slavíme 30. výročí aneb co pro Vás máme připravenoLetošní situace nám omezuje osobní kontakt, který máme tak rádi. Přestože s Vámi nemůžeme aktuálně slavit, jak jsme měli původně v plánu, přece jenom pro Vás máme připraveny dárky a další milá překvapení.

Jednou měsíčně v průběhu celého roku budeme pořádat krátké „online oslavy“, a to vždy za účasti z řad našich významných dodavatelů. Ti si pro Vás připraví nejen spoustu novinek, informací a promo akcí, ale pokud budete pozorně poslouchat, můžete získat hodnotné ceny v oblíbené soutěži Kahoot!.

Vysíláme živě ze studia SWS ve Slušovicích ve spojení s našimi dodavateli. V měsíci březnu vás přivítají zástupci ze společnosti Zyxel, produktový manažer SWS Martin Mikulka, vedoucí obchodního oddělení a moderátor Petr Lipner a vy si již teď můžete poznačit do kalendáře datum 24. 3. 2021.

Odkazy k přihlášení na online setkání budou pokaždé s dostatečným předstihem rozesílány.

Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na Vás!

 


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře