Tesla nově u eD system. Největší zákazník se projede elektromobilem

LED žárovky, primární baterie a spotřební materiál. O tyto produkty značky Tesla eD system Czech navýšil od srpna svou nabídku. Současně s rozšířením portfolia přední český distributor spustil také promo akci o víkendové zapůjčení elektromobilu Tesla Model S.

Tesla nově u eD system. Největší zákazník se projede elektromobilem„Nově nabízíme alternativní spotřební materiál. Jak tonerové, tak i inkoustové kazety. Ty zákazníky zaujmou zejména cenou, která je podpořena známou značkou,“ uvedl produktový manažer eD system Czech Martin Židek. 

Další novinkou od značky TESLA je široká nabídka LED žárovek, trubic a panelů. Od klasických patic, přes stropní svítidla, LED panely, až po průmyslová svítidla. U těchto LED zdrojů, jejichž nabídka čítá přes 100 modelů různých velikostí, TESLA navíc nabízí 3letou záruku.

Posledním sortimentem, kterým eD system Czech rozšířil portfolio, jsou primární baterie. V této kategorii nabízí zákazníkům široký výběr produktů, jako jsou klasické baterie rozdělné dle kapacity do kategorií GOLD, SILVER a BLUE, nabíjecí baterie a několik druhů knoflíkových baterií.

Jako motivaci distributor spouští současně i promo akci. „Zákazník s největším obratem, minimálně však 10 tisíc korun, dosaženým v období měsíce srpna získá na víkend elektromobil Tesla Model S,“ upřesnil produktový manažer Martin Židek s tím, že všichni ostatní zákazníci, kteří dosáhnou ve stejném období obratu alespoň 2 000 korun, získají stylové TESLA tričko.

Více informací o promo akci: https://edshopb2b.edsystem.cz/tesla-za-teslu/article-18975

Pro více informací o nabídce kontaktujte:

Martin Židek
+420 724 222 012
mzidek@edsystem.cz

Tiskový kontakt eD system Czech:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře