Teltonika - scénáře - automotive, backup, primary

Jako poděkování za spolupráci všem našim partnerům startujeme výprodej skladových zásob za velmi výhodných cenových podmínek. Ceny platí do vyprodání zásob. Tak neváhejte a využijte této akce ještě dnes!

Teltonika - scénáře - automotive, backup, primaryDíky vám jsme dostali VIP ocenění. Děkujeme!

Společnými silami jsme zrealizovali tolik projektů s produkty Teltonika, že nás předminulý týden navštívili zástupci výrobce a předali nám ocenění VIP Gold Partner za nejlepší prodejní výsledky v rámci regionu. Zdůraznili rovněž vysokou míru naší přidané hodnoty v technické podpoře.

Co to pro vás znamená? 

Dlouhodobě se budeme spolu s vámi snažit rozvíjet funkcionalitu těchto routerů a připravovat na nich zajímavá a nekonvenční řešení šitá na míru požadavkům vašich zákazníků. Ale hlavně, díky VIP Gold statusu máme nárok na zajímavější projektové ceny, které rádi poskytneme i vám.

Jako poděkování za spolupráci všem našim partnerům startujeme výprodej skladových zásob za velmi výhodných cenových podmínek. Ceny platí do vyprodání zásob. 

Tak neváhejte a využijte této akce ještě dnes>>

Můžete se také zaregistrovat na Webinář - Teltonika - scénáře - automotive, backup, primary, který se bude konat 2. 5. 2018 od 10:00 do 11:00 hodin. Zaregistrujte se a zjistěte více informací o báječných automotive/industrial LTE routerech Teltonika.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Alternetivo

Komentáře