Tech Data již po třetí získala ocenění Distributor roku HPE

Společnost Tech Data i letos získala ocenění Distributor roku 2020 společnosti Hewlett Packard Enterprise (HPE). Vyhlášení proběhlo v rámci každoročního setkání partnerů „HPE Partnerské dny“ ve čtvrtek 21. 1. a historicky poprvé se konalo online.

Tech Data již po třetí získala ocenění Distributor roku HPEUž třetí prvenství v posledních čtyřech letech v rámci vyhlašování ocenění Distributor roku HPE získala společnost Tech Data. Ocenění převzal Jan Rosenbaum, Business Unit Manager společnosti Tech Data, z rukou Jana Kameníčka, Managing Directora společnosti HPE ČR a Jana Josky, Channel & SMB Sales Managera HPE ČR. Společnost Tech Data je distributorem společnosti HPE Česká republika od roku 2010.

Velmi si vážím ocenění od společnosti HPE a blahopřeji a děkuji celému našemu HPE týmu v Tech Data, i týmům a jednotlivcům, kteří se na úspěchu podíleli, jako například marketing nebo sales operations. Hlavní poděkování patří samozřejmě našim zákazníkům a obchodním partnerům, za jejich důvěru a společné projekty.“ řekl Vlastimil Horák, ředitel společnosti Tech Data Advanced Solutions.

Stát se distributorem roku je velké ocenění a motivace, ale zároveň závazek pro další roky. Společnost HPE je pro nás klíčovým dodavatelem a vzájemnou spolupráci chceme nadále rozvíjet. Jako příklad mohu uvést plánované investice do oblastí HPE GreenLake a řešení pro SD-WAN.“ okomentoval ocenění Jan Rosenbaum, Business Unit Manager společnosti Tech Data.

„Ocenění HPE Distributor roku sice uděluje výrobce, ale ve skutečnosti je to ocenění od partnerů, kteří tím dávají jasně najevo, jak moc si váží spolupráce s HPE týmem v Tech Data AS Czech. Jsem moc rád, že si Tech Data stále udržuje tak kvalitní HPE tým a že se jim podařilo i v tak nelehkém roce potvrdit, že jsou pro partnery tím pravým distributorem s přidanou hodnotou. Celému HPE týmu moc gratuluji a děkuji za spolupráci.” dodal Jan Joska, Channel & SMB Sales Manager HPE Česká republika.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Tech Data

Komentáře