Stropní ventilátor vám zpříjemní letní měsíce

Stropní ventilátor rozhýbe vzduch v místnosti, a ta se promění v příjemnou oázu uprostřed parného letního dne.

Stropní ventilátor vám zpříjemní letní měsíceMožná i vy si někdy říkáte, že vedro je během letních měsíců naprosto nesnesitelné. Stropní ventilátor může vyřešit i vaše potíže s horkem. Vzduch v místnosti se konečně bude hýbat a příjemně se ochladí.

Ventilátor vzduch rozhýbe

Máte už po krk letního vedra v místnosti, kde si přejete pracovat, spát nebo trávit volný čas? Stropní ventilátor rozhýbe vzduch v místnosti, a ta se promění v příjemnou oázu uprostřed parného dne.

Pomocí dálkového ovládání si určíte intenzitu otáčení, a dále již nemusíte nic řešit. Stačí jednoduchá instalace, a poté už jen mnoho let užíváte pohody.

Provozovna se konečně ochladila

Řemeslná dílna nebo provozovna je časté místo, kde je během letních měsíců velmi těžký vzduch a je tak velmi nebezpečné se v prostoru pohybovat. Vlivem únavy z horka totiž může dojít k pracovním úrazům.

Ventilátor se po instalaci na strop dá spojit s osvětlením místnosti, a nijak v prostoru nepřekáží. Můžete jej využívat po velmi dlouhá léta a na rozdíl od klimatizace vzduch v místnosti nepodchladí. V létě tak máte v práci přirozený a příjemný chládek.

Klidný spánek

Možná i vás trápí letní vedra v případě, že si chcete jít večer nebo přes den odpočinout. Usnout ve sluncem vyhřáté místnosti je téměř nemožné – a spánek rozhodně není kvalitní. Stále se budíte a převalujete.

Se stropním ventilátorem, který navíc disponuje časovačem, máte vystaráno. Jednoduše si zvolíte intenzitu otáčení a dobu, kdy se má ventilátor vypnout. Spíte klidně a v příjemném vzduchu přirozené teploty.

A co vy? Jak je v letním horku ve vašem interiéru? Nenastal už ten pravý čas na změnu? Díky správně zvolenému ventilátoru si konečně užijete léto i v prostorách, kde pracujete nebo odpočíváte. Přejeme vám krásné léto!


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Shutterstock

Komentáře