Staňte se součástí velké ceny formule 1 v Monaku s eD' system

Ostrava, 6. 11. 2017 – Odměny šampiónů. To je heslo letošní podzimní obratové akce distributora eD' system Czech. Zákazníci v ní mohou získat originální víkendový zážitek na legendárním okruhu F1.

Staňte se součástí velké ceny formule 1 v Monaku s eD' systemProsluněné Monako, 4 dny závodní atmosféry, kvalifikační jízdy i samotný závod, to vše z hlavní tribuny. Tuto jedinečnou podívanou pro dvě osoby na prestižním seriálu formule 1 mohou nyní získat zákazníci eD' system Czech, kteří ve sledovaném období dosáhnou minimálního obratu 150.000 Kč, a zároveň se registrují do soutěže a odpoví správně na soutěžní otázku.

„Vloni naši zákazníci takto soutěžili o víkendovou zápůjčku elektromobilu TESLA. Akce měla velký úspěch, a tak jsme se rozhodli kampaň v podobném duchu zopakovat. Tentokrát opět chceme vítězi zprostředkovat nevšední zážitek, dostat jej tam, kde se jen tak někdo nedostane,“ uvedl marketingový ředitel eD' system Czech Daniel Vondráček.

Kdo vyhraje tento podzimní eD závod a stane šampionem, který bude v roce 2018 součástí Velké ceny Monaka, distributor vyhlásí 15. prosince 2017.

Detaily akce jsou k dispozici na webu distributora:
https://www.edsystem.cz/f1 

Tiskový kontakt eD' system Czech:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře