Společnost Tech Data obhájila svou pozici distributora technologií VMware pro Česko

Společnost Tech Data ve výběrovém řízení obhájila svou pozici distributora technologií VMware. Od 1. 5. 2021 se stává jediným distributorem pro Českou republiku, který je schopen pokrýt obchod s licencemi a službami, cloudový program (VCPP) a školící služby (VATC). Společnost Tech Data tak upevňuje svou pozici na trhu v technologiích VMware a potvrzuje své kvality.

Společnost Tech Data obhájila svou pozici distributora technologií VMware pro ČeskoV souvislosti s výsledky výběrového řízení společnost Tech Data plánuje rozšíření týmu a zvýšit tak odborné kompetence a rychlost obsluhy. Díky tomu bude schopna pokrývat produktové portfolio společnosti VMware od tradičních infrastrukturních produktů až po nejnovější produkty Carbon Black, Tanzu a další.

Ve spolupráci s partnerskými divizemi HPE, Dell a Lenovo navíc obslouží i prodejní kanál OEM. Cílem společnosti je nabídnout všechny své služby stávajícím i nově příchozím obchodním partnerům.

 „Rád bych poděkoval všem, kteří nám pomáhali a důvěřovali. Výsledky výběrového řízení dokazují, že je naše strategie nastavena dobře. Ta nejtěžší práce nás však teprve čeká. Naší prioritou i nadále zůstává podpora obchodních partnerů, kterým jsme nově schopni pomoci i v oblasti OEM,“ dodal Aleš Drobílek, VMware Team Leader Tech Data.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Tech Data

Komentáře