Společnost Joyce prezentovala své produktové portfolio na veletrhu Amper

Společnost Joyce na konci března představila na Veletrhu Amper v Brně sofistikované týmové komunikační řešení Vocovo.

Společnost Joyce prezentovala své produktové portfolio na veletrhu AmperVOCOVO přináší dokonalou týmovou komunikaci. Základním prvkem jsou lehké a odolné náhlavní soupravy s dlouhou životností baterií. Jde ale o mnohem víc. U VOCOVO jde o inovativně řešenou komunikaci týmů, s periferiemi pro komunikaci se zákazníky, s detailními manažerskými analýzami pro optimalizaci a snadnou integrací do stávajících podnikových řešení. Největší přínos řešení spočívá v nástavbě zajišťující statistické vyhodnocení veškeré komunikace, což umožňuje následnou optimalizaci využití pracovních sil a vyšší spokojenost zákazníků.

Výhodou je obrovská variabilita nastavení různých scénářů komunikace vhodných nejen pro sklady, ale i maloobchod, divadla, nemocnice.

VOCOVO umožňuje kolegům na pracovišti okamžitou komunikaci mezi sebou, což směřuje k rychlému vyřízení požadavku zákazníka.

  • Zástupci Joyce Petr Jarošík a Milan Zorník prezentovali týmové řešení na přednášce ve Fóru automatizace a Computer Stage s názvem přednášky:
    Týmová komunikace VOCOVO pro velkosklady a nekancelářské prostory
  • Jednatel Petr Jarošík se také zúčastnil panel diskuze časopisu COMPUTER a Živě.cz na téma Domácí energetická soběstačnost.

Na stánku Joyce představila také divizi Sluneční elektrárny. Joyce se specializujena střešní fotovoltaické elektrárny (FVE) všech sklonů i velikostí, menší elektrárny pro rodinné domy i větší realizace pro firemní objekty. Máme reference na mnoha typech střešních krytin, zajišťujeme i integraci panelů do střechy.

Obchodní nabídka zahrnuje návrhy a realizace slunečních elektráren včetně monitoringu a optimalizace výroby FVE, optimalizace spotřeby vyráběné energie a akumulace do ohřevu vody i baterií. Vyřizujeme také veškerou administrativu včetně dotací.

Joyce zajišťuje kompletní realizace na klíč s ohledem na maximální výkon, spolehlivost a životnost. Celé řešení FVE navrhujeme s důrazem na maximální účinnost ve vazbě na ohřev vody příp. vytápění. Výkon optimalizujeme ve vztahu ke spotřebě objektu.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Joyce

Komentáře