Samsung Galaxy A50 se pyšní skvělým foťákem

Společnost Samsung představila v roce 2019 svůj nový telefon Samsung Galaxy A50, který se pyšní nejenom velkým displejem, ale také skvělou pamětí, velkou kapacitou baterie a skvělými třemi fotoaparáty.

Samsung Galaxy A50 se pyšní skvělým foťákemFotoaparát Galaxy A50 je vynikající

Samsung A50 láká na trojitý fotoaparát, který pořizuje vysoce kvalitní fotografie. Hlavní fotoaparát má rozlišení 25 megapixelů. Pořízené snímky jsou tak ostré a jasné. Nejlépe vypadají venkovní záběry. Čelní fotoaparát zajišťuje kvalitní selfies.

Kompletní specifikace a funkce Samsung Galaxy A50

Jedná se o 4G smartphone se dvěma SIM kartami. Má stylový design a nádherné tělo. Seznam vynikajících funkcí Galaxy A50 zahrnuje velkou 6,4palcovou super AMOLED Full HD + dotykovou obrazovku s rozlišením 1080 x 2340 pixelů a poměrem stran 19: 5: 9. To poskytuje opravdový filmový zážitek, 6 GB a 4 GB RAM, 128 GB a 64 GB interní paměti, kterou lze rozšířit na 512 GB pomocí karty micro SD.

Mezi další skvělé vlastnosti A50 patří dlouhotrvající a výkonná baterie 4000 mAh, snímač otisků prstů, OS Android s procesorem Octa-Core.

Výhody Samsung Galaxy A50

  • Masivní lithium-iontová baterie 4000 mAh poskytuje dlouhé hodiny používání.
  • Super-virtuální 6,4palcový kapacitní displej Full HD + Infinity U s vícedotykovým ovládáním a dobrou hustotou pixelů poskytuje lepší zážitek ze sledování. 
  • Rychlý a citlivý na snímač otisků prstů obrazovky pro rychlý přístup a přidané bezpečnostní funkce.
  • Trojité primární fotoaparáty, včetně 25 MP + 5 MP + 8 MP, pořizují úžasná videa a snímky i při slabém osvětlení pomocí LED blesku, a přední fotoaparát s rozlišením 25 MP pořizuje dokonalé selfie snímky.
  • Obrovské možnosti interního úložiště 64 GB a 128 GB s možností rozšíření vám umožní uložit více dat bez obav o místo.

No nezní to báječně?


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: ShotPrime Studio / Shutterstock.com

Komentáře