RAD uvedl na trh zařízení pro Small Cell agregaci

Optimalizované backhaul řešení pro sítě LTE / LTE-A, 5G-Ready.

RAD uvedl na trh zařízení pro Small Cell agregaciRAD, oceněný dodavatel řešení Service Assured Access (SAA) pro poskytovatele služeb, oznámil, že rozšířil své LTE a LTE-Advanced (LTE-A) backhaul portfolio zavedením jedinečné nové platformy pro Small Cell agregaci.

„Sítě 4G z hlediska poskytnutí požadované kapacity a pokrytí silně závisí na rozvoji small cell,“ říká Ulik Broida, viceprezident pro marketing a business development RADu. „Již dnes jsou nejrychleji rostoucím prvkem dnešních sítí na trhu a stejně tak se očekává prominentní nasazení v 5G," pokračuje. „Navzdory jejich důležitosti ale doposud neexistoval efektivní a ekonomický způsob, jak správně agregovat velké objemy provozu přes pevné linky .“

Nové zařízení agregační platformy, ETX-2i-10G, kombinuje vysokou hustotu portů, včetně 10 Gbps uplinku, v kompaktním, k životnímu prostředí šetrném tvrzeném pouzdře šetřícím tolik potřebné místo v Point of Presence (PoP).

Dále je ETX-2i-10G vybaveno IP a Carrier Ethernet a Performance monitoring vlastnostmi, podporuje IEEE 1588 a Sync-E timing synchronizaci.

„Je to silná kombinace v důsledku které ETX-2i-10G umožňuje poskytovatelům mobilních služeb, aby naplno uvolnili technologii LTE pro své zákazníky za současného snížení nákladů ,“ uzavírá Broida

Více o produktech společnosti RAD naleznete na webových stránkách VUMS DataCom (www.datacom.cz).


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: VUMS Datacom

Komentáře