Pyrománie AT Computers se vrací

Společnost AT Computers pro své zákazníky i letos připravila rozsáhlou promoakcí s názvem Pyrománie, která už tradičně vrcholí pár dní před Vánocemi.

Pyrománie AT Computers se vracíOdměnou za nákupy produktů u AT Computers budou resellerům profesionální ohňostroje v hodnotě několika tisíc korun. 

Pro zákazníky ATC je k dispozici 2000 profesionálních ohňostrojů, které přinesou až 90 sekund zábavy, například na Slivestra.

Podmínkou je registrovat se na www.atcomp.cz/megaakce a od 1. listopadu do 16. prosince 2016 nakoupit u AT Computers zboží alespoň za 199 999 Kč bez DPH.

Počet ohňostrojů, které lze získat, je odstupňován podle objemu objednávek. Při nákupu za 555 555 Kč bez DPH a více obdrží zákazník dva ohňostrojové sety, při nákupu v hodnotě nad 1 111 111 Kč bez DPH tři sety.

Ohňostroje 3. kategorie byly dříve určeny jen profesionálům, nyní je ale možné s nimi manipulovat už od 21 let. ATC garantuje, že 100 % ohňostrojů bude odesláno s doručením do Silvestra 2016.

Zdroj: AT ComputersRedakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: AT Computers

Komentáře