Procesory Intel Core v limitované edici Marvel’s Avengers

Přinášíme exkluzivní balení Marvel’s Avengers v limitované edici navrženou světově známým výtvarníkem Tristanem Eatonem.

Procesory Intel Core v limitované edici Marvel’s AvengersENERGIZUJÍCÍ A IMPOZANTNÍ SPOLUPRÁCE

Od svých prvních projížděk na skateboardu po Londýně, od obchodů s komiksy až po moderní muzea, celoživotní fanoušek fanoušek Avengers – výtvarník Tristan Eaton – byl vždy přitahován ke dvěma věcem: Marvel Universe a objevování při křížení pop kultury a vysokého umění.

S nadšením využil svůj autentický styl grafitti a koláže na světově proslulé Super Hrdiny. Vytvořil tak originální umělecké dílo přímo pro Intel.

Nyní si můžete vychutnat Tristanovi kresby Marvel's Avengers při koupi desktopového procesoru Intel® Core™ v obalu Marvel's Avengers Collector's Edition.

VYLEPŠENÉ NIČENÍ NEPŘÁTEL

Chcete více destrukce s vašimi Super Hrdiny? Máte to mít! Díky špičkovému počítači s procesorem Intel můžete konečně vidět zásadní rozdíly v destrukci způsobené úžasnými schopnostmi hrdinů. Více šrapnelů s lepšími detaily a silnější destrukcí, ve větším množství a na různých místech. S každou explozí, pádem, silným úderem nebo výbuchem uvidíte padající trosky a tak se vždy budete cítit, jako byste byli uprostřed akce a na bitevní zážitek rozhodně jen tak nezapomenete.

Více informací zde: https://eshop.asbis.cz/procesory-intel-core-v-limitovan-edici-marvel-s-avengers_w2040.html


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Asbis CZ

Komentáře