Proaktivní prevence nad pozdní detekci a nápravu

VUMS DataCom uvede na trh řešení NetShield od společnosti SnoopWall. Co tato novinka nabídne a proč je podle společnosti prvním řešením svého druhu v České republice?

Proaktivní prevence nad pozdní detekci a nápravuV měsíci září uvádí VUMS DataCom na trh zbrusu nový produkt NetShield od americké společnosti SnoopWall, který je první svého druhu v České republice. NetShield poskytuje takové zabezpečení intranetu, na které firewally a antivirové programy nejsou určeny. Je vysoce škálovatelný a zabrání nežádoucímu přístupu, Spear Phishing, Ransomware a "Zero-Hour" útokům škodlivého softwaru.

Převezměte kontrolu nad svou sítí

Většina firem se dnes zaměřuje na zajištění organizace před hrozbami, které existují vně jejich sítí pomocí firewallů a systémů IDS / IPS. Nebo se spoléhají na technologie sloužící k zajištění koncových zařízení a blokování malware.

NetShield je další generací řešení pro řízení přístupu mobilních i pevných zařízení, které poskytuje důležité funkce do řetězce zabezpečení. Získáte přehled a kontrolu nad nedůvěryhodnými síťovými aktivitami prostřednictvím dynamického řízení pevných, mobilních a virtuálních koncových zařízení.

NetShield agentless design lze snadno integrovat do stávající podnikové infrastruktury, a je snadno spravovatelný, flexibilní, nákladově efektivní a vysoce škálovatelný. Je nasazen non-inline, což  zajišťuje, že může být připojen kdekoliv a odhalit a zajistit problém odkudkoliv. 

Zabezpečte svou síť zevnitř ven

NetShield přináší bohatou sadu funkcí agentless Network Access Control (NAC) a kritické zabezpečení intranetu, které firewally a antivirová řešení neobsáhnou a kde dochází k 95% dnešních narušení. Dnešní hrozby se přesunuly za schopnosti a možnosti tradičních firewallů, obsahu proxy serverů a antivirového softwaru.

Navíc, množství nejnovějšího ransomware bylo navrženo k obcházení těchto řešení a kořistí na neopatrných zaměstnancích, kteří nevědomky kliknou na škodlivé odkazy a přílohy. Patentovaný Pre-Cognition Engine NetShieldu je navržen tak, aby karanténa koncového bodu předcházela infekci.Patentovaný mechanismus zajišťuje jeho umístění do karantény s nulovým výskytem  false-positive chyb.

Klíčové vlastnosti

 • Jednoduché nasazení a správa
 • Správa lokálních i vzdálených zařízení z jedné konzole
 • Zabezpečení kombinací funkcí detekce, blokace a karanténa
 • Stabilní, efektivní a optimální platforma
 • Agentless & Non-inline, zapojení kamkoliv, objevení a zabezpečení odkudkoliv
 • Vysoce škálovatelné: pro sítě od 25 do tisíců zařízení
 • Prosazení komplexní shody, audit a identifikace CVE
 • Malware databáze aktualizována každé 3 hod ~ karanténa Apts & Zero-Days

Další vlastnosti

 • NAC – aby se ke korporátním sítím připojily pouze důvěryhodné zdroje
 • Zero-hour malware a phishing karanténa – prevence ransomware s nulovou false positive chybou
 • Vulnerability assessment a patch management
 • Vykazování shody s bezpečnostními standardy
 • TLD blokování & Detekce MAC spoof

Měřitelné snížení rizika je nyní na dosah ruky. Je to vaše síť, která si zaslouží kvalitní péči. V současnosti hledáme partnery pro prodej uváděného produktu a připravují se vzdělávací akce, na kterých se budete moci s novinkou NetShield blíže seznámit. Využijte rovněž možnosti vyzkoušení, které vám odhalí zranitelnosti vašich zařízení. Pro aktuální informace sledujte naše webové stránky www.datacom.cz a nebo neváhejte kontaktovat produktového manažera.

 „Padouši jsou dobří. Organizace musí být lepší.“


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: VUMS Datacom

Komentáře