Pozor: Vyčerpejte své AT Centy

Pozor: Vyčerpejte své AT CentyVážení reselleři, upozorňujeme, že se blíží ukončení aktuální kampaně ATC programu "Žiju si" / Užívaj si 2017/2018", a tím také termín pro vyčerpání nasbíraných AT Centů.

Aktuální počet AT Centů najdete na www.atcomp.cz nebo www.atcomp.sk v sekci Informace - Uživatel - Žiju si s ATC 2017/2018.

AT Centy se načítají do 30. 6. 2018. Poté bude kampaň ukončena a nasbírané AT Centy bude nutné vyčerpat do 13. 7. 2018. Od 1. 7. 2018 bude zároveň spuštěna nová kampaň 2018/2019. 

AT Centy můžete vyměnit za širokou škálu dárků z našeho katalogu - za cestovní zavazadla Samsonite, populární dárkové pukázky, novou kolekci sportovního oblečení Moira, grilovací náčiní, hračky, kosmetiku či zahradní nářadí, anebo také za jakékoli zboží z nabídky AT Computers.

Řádně vyřízeny budou veškeré objednávky přijaté do 13. 7. 2018 (včetně). Objednávky doručené později již bohužel nebude možné akceptovat.

Zároveň vás v tomto období prosíme o trpělivost s dodávkami objednávek z katalogu cen a vybraných poukázek, jejichž termín pro vyřízení se může prodloužit až na jeden měsíc.

Zboží z nabídky ATC vám budeme odesílat standardně - do dvou pracovních dnů.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné nakupování.

ATC team


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře