Poděkování za účast na konferenci Security & Networking Praha 2019

Ve středu 11. 09. 2019 jsme společně s pozvanými hosty z řad profesionálů IT bezpečnosti pořádali konferenci „Security & Networking Praha 2019“ v Top Hotelu.

Poděkování za účast na konferenci Security & Networking Praha 2019
Ve středu 11. 09. 2019 jsme společně s pozvanými hosty z řad profesionálů IT bezpečnosti pořádali konferenci „Security & Networking Praha 2019“ v Top Hotelu. Na konferenci se zaregistrovalo více než 150 účastníků, což byl pro nás pozitivní signál, že program a témata byla aktuální a správně zvolená.

Mezi nejlépe hodnocené přednášky patřily: ukázky řešení pro vytipované rizikové oblasti dle TOP 10 GARTNER 2019, ThreatGuard jako on-line hlídač a poradce proti hrozbám! Dále Vás zaujaly technologické novinky WALLIX Group zabývajícím se správou privilegovaných přístupů (PAM), McAfee MVISION pro ochranu CLOUDu, „NEXT generation sandbox“ společnosti Lastline, Inc., Synchronizovaná bezpečnost se Sophos a novinka XG Firewall - verze 18.

Moderování celé konference na vysoké profesionální úrovni zajistili sl. Kateřina Brátová z Inside sales a Kamil Kosour Senior obchodník. Panelové diskuze a polemiky nad aktuálními bezpečnostními tématy se ujal ředitel společnosti Karel Klumpner.

Příjemně pozitivním signálem byly Vaše následné reakce, které jsme obdrželi ihned po skončení konference.

Vašeho zájmu si velice ceníme. Stejně tak si vážíme i Vaší podpory a reakcí, které nám poskytujete. Jsme si vědomi toho, že jste to právě Vy, kdo nám prostřednictvím své přízně a zpětné vazby připravuje podněty pro naše neustálé zlepšování, za což Vám děkujeme.

Potěšilo nás, že jste ocenili  účast VIP hosta pana Ing. Aleše Špidly, prezidenta Českého institutu manažerů informační bezpečnosti, za což mu patří velké poděkování.

V neposlední řadě děkujeme i našim dalším vzácným hostům: panu JUDr. Jakubu Haraštovi Ph.D. z Ústavu práva a technologií Právnické fakulty MU a panu Mgr. Robertu Šefrovi, odborníkovi na IT bezpečnost, za spolupráci na této akci.

  • Důležité informace o konferenci naleznete zde
  • Odkaz na video sestřih zde
  • Videozáznam panelové diskuse zde

Těšíme na shledání příští rok!

Tomáš Mačica & tým COMGUARD a.s.

marketing@comguard.cz


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Galerie

Úvodní foto: Comguard

Komentáře