Philips OneBlade nesmí chybět žádnému pořádnému chlapovi

Nový Philips OneBlade není jenom obyčejný zastřihovač vousů, je to nejlepší přítel každého muže, který chce vypadat neodolatelně a stylově. Byl vyroben tak, aby vyhovoval potřebám každého moderního muže. Může zastříhnout a oholit jakoukoli délku vousů na přesnou délku strniště pomocí jednoho ze tří hřebenů. Nebo jej můžete použít bez hřebenu pro lepší oholení.

Philips OneBlade nesmí chybět žádnému pořádnému chlapoviPhilips OneBlade – design

Zelené a černé barevné schéma tohoto strojku je vysoce stylové. OneBlade je pěkný a štíhlý, díky čemuž je to snadno ovladatelné zařízení pro přesné oholení. I přes křiklavou zelenou barvu na jeho gumových okrajích je OneBlade skutečně elegantní. Strojek má tlačítko napájení, vysouvací posuvník pro odstranění hlavy a nabíjecí port na spodní straně rukojeti.

Philips OneBlade – výkon

Ti, kteří ke stříhání vousů používají levnější elektrické holicí strojky, budou vědět, že OneBlade nabídne lepší možnost zastřihování ještě před jeho použitím. Po stisknutí tlačítka napájení tato rychlesekací čepel uspokojivě bzučí, na rozdíl od neuspokojivého chrlení menších holicích strojků. Když připojíte jeden ze zastřihovacích hřebenů, bude trochu hlučnější, ale alespoň tak víte, že toto malé zařízení obsahuje dostatek síly.

Společnosti Philips se podařilo vytvořit lehké, ale přitom dostatečně robustní zařízení, které dokáže skvěle oholit všechny délky vousů.

Philips OneBlade – baterie

Aby se nože pohybovaly opravdu rychlým tempem, OneBlade samozřejmě musíte nabíjet. Model Philips OneBlade QP2520/30 vyžaduje nabíjení po dobu osmi hodin, abyste ho následně mohli používat 45 minut. To je dostatečně dlouhá doba na to, aby se každý muž precizně oholil. Těm, kdo jej používají k rannímu oholení, vydrží tato doba na pět dní.

S Philips OneBlade se oholíte za pár chvil – prostě kvalita za skvělou cenu.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Roman Samborskyi / Shutterstock.com

Komentáře