Online novinky od ATC i výrobců

Tento týden vás v úterý čeká další várka nejnovějších informací ze světa IT, a to jak z naší ATC „dílny“, tak i od vendorů. Ve středu se navíc můžete těšit na webinář společnosti Cisco.

Online novinky od ATC i výrobcůV úterý 9. 3. 2021 ve 14:00 hodin pro vás opět Martin Wanke a Petr Vaněk chystají nové informace z ATC. Za výrobce se zúčastní a své novinky představí Lenovo, Cisco, Joyce a Kaspersky. Informace o online vysílání a přihlášení najdete zde https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2021/akce/zpravy/0903/index.htm

Ve středu 10. 3. 2021 se můžete od 14:00 hodin podívat na další srovnání Cisco modelů, konkrétně na SMB Wi-Fi v porovnání s kategorií Meraki Wi-Fi – připomenete si základní rozdělení Cisco prvků, jak se stát Cisco partnerem a jaké výhody vám to přinese. Další informace a přihlášení najdete zde https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2021/akce/zpravy/cisco2/index.htm.

V obou případech vás čekají i soutěže, ankety a možnost zeptat se prostřednictvím Q&A na vše, co vás o daných tématech zajímá.

Těšíme se na vás!

ATC team


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře