Nový SonicWall firewall NSa 2700

Společnost SonicWall rozšiřuje Capture Cloud Platform o vysoce účinný next generation firewall NSa 2700 a tři nové cenově efektivní firewally ve své řadě TZ.

Nový SonicWall firewall NSa 2700S rozvojem technologií je nezbytné, aby organizace dokázaly jednoduše, efektivně a bezproblémově vyřešit konektivitu a bezpečnost svých sítí.

Nový SonicWall firewall NSa 2700 rozšiřuje zabezpečení proti multigigabitovým hrozbám pro podniky, MSSP, vládní agentury i klíčové odvětví maloobchodu, zdravotnictví a pohostinství. 

Je to také první zařízení střední úrovně na nové platformě SonicOS 7.0. Poskytuje moderní UX / UI, zobrazení zařízení, pokročilou kontrolu zabezpečení a důležité funkce pro síťovou správu.

Stejně jako zbytek nejnovější generace firewallových zařízení je i NSa 2700 připraven ke správě prostřednictvím cloudového nativního správce (NSM), který organizacím poskytuje jedno, snadno použitelné cloudové rozhraní pro efektivní správu, analýzu a vytváření přehledů a reportů.

Nové cenově efektivní TZ firewally poskytují více možností pro nasazení a správu poboček pomocí SD-WAN.

Nové modely TZ270, TZ370 a TZ470 byly speciálně navrženy pro středně velké organizace a distribuční podniky s pobočkami SD-WAN.

Připraveno na 5G a LTE - celá řada firewallů TZ přichází s pohodlným portem USB 3.0, který rychle a spolehlivě přidává připojení 5G.

Obrovský nárůst zaznamenal výkon nového firewallu TZ, který je nezbytný pro kontrolu DPI-SSL,“ řekl architekt IT bezpečnostních řešení Data-Sec Daniel Franz. „Má úžasné bezpečnostní funkce, jako je Capture ATP a jednotnou integraci koncových bodů." 

Nová nabídka ZTNA společnosti SonicWall chrání prostředí odkudkoli. 

Společnost SonicWall, která je v čele robustní nabídky Secure Access Service Edge (SASE), debutuje se svým novým zero-trust network access (ZTNA) řešením

Zabezpečený přístup SonicWall Cloud Edge umožňuje organizacím kontrolovat a chránit síťový přístup ke spravovaným
i nespravovaným zařízením na základě identity, umístění a parametrů zařízení.

Cloudové nativní řešení poskytuje rychlou a bezpečnou autentizaci
způsobem „on-ramp“ do jakékoli cloudové nebo místní sítě pomocí modelu zero-trust - autorizace první, připojení posléze. 

Cloud Edge Secure Access je snadno nastavitelný a škálovatelný. Správce IT může nakonfigurovat bezpečnostní řešení zero-trust security za pouhých 15 minut; koncoví uživatelé si mohou klientskou aplikaci sami nainstalovat za pouhých pět minut. 

SonicWall Cloud Edge Secure Access rozšiřuje nabídku řešení pro poskytování vzdáleného přístupu při zachování přísných bezpečnostních standardů. Sem již nyní patří SonicWall Secure Mobile Access a SSL-VPN produkty. 

SonicWall také aktualizoval klíčové produkty o nové funkce MSSP. Network Security Manager (NSM) 2.1 přidává různé možnosti pro místní nasazení NSM, tím přispívá ke snadnější kontrole SOCs. 

Ochrana koncových bodů SonicWall Capture Client 3.5 pomáhá organizacím spravovat více nájemců, což vede k nižším provozním nákladům a kratším dobám odezvy.

Informace o produktech Vám poskytne:
Petra Lichtenbergová
Sales Manager
plichtenbergova@entec.cz
tel: 420 602 245 859
 


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Entec Solutions

Komentáře