Nová řešení Microsoft CSP u AT Computers

AT Computers neustále rozšiřuje svou nabídku produktů Microsoft CSP. Nejnovějším přírůstkem jsou produkty Dynamics 365 for Sales (& Customer) Enterprise Edition. Produkty se postupně objevují v nabídce CSP a přinášejí možnost přechodu z řešení on-premise.

Nová řešení Microsoft CSP u AT ComputersAT Computers neustále rozšiřuje svou nabídku produktů Microsoft CSP. Nejnovějším přírůstkem jsou produkty Dynamics 365 for Sales (& Customer) Enterprise Edition. Produkty se postupně objevují v nabídce CSP a přinášejí možnost přechodu z řešení on-premise.

Řešení Dynamics 365 for Sales & Customer Service Enterprise Edition je dostupné od února 2017 a má limit nastavený na 50 uživatelů (počet aplikací Sales se od limitu odečítá).

Řešení Dynamics 365 for Sales Enterprise Edition je u ATC dostupné již od listopadu 2016 a má limit 25 uživatelů. Od konce loňského roku je k dispozici také řešení Dynamics 365 Team member Enterprise Edition  s limitem 150 uživatelů.

Podmínky pro nákup:

  • dostupné jen pro nové zákazníky (dosud nevlastnící žádné Dynamics SKU);
  • dostupné pouze v CSP;
  • nelze využít dual rights ani tier pricing;
  • platné do uvedení Dynamics 365 Business Edition;
  • renewal na tři roky.

Díky zapojení do programu Cloud Solution Provider nabízí AT Computers cloudové řešení s regionální podporou v češtině. Díky ucelenému B2B sortimentu v kategorii SMB, commercial i enterprise tak prodejce může zakoupit ucelený sortiment, hardware, software i služby pod jednou střechou.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře