Nová ATC služba HaaS pro zákazníky

Rozšiřujeme nabídku služeb pro zákazníky o pronájem hardwaru! Reseller jako dodavatel nenese žádná rizika – smlouva je totiž podepsána mezi zákazníkem a leasingovou společností.

Nová ATC služba HaaS pro zákazníkyNeustále rozšiřujeme nejen portfolio produktů, ale i služeb – nově nabízíme další formu financování technického vybavení, a to v podobě pronájmu.

Smlouva je uzavřena mezi koncovým zákazníkem a J&T leasingovou společností, takže reseller jako dodavatel nenese žádná rizika – platební rizika jsou na straně právě J&T, tedy reseller má jistotu proplacené faktury.

Po skončení doby pronájmu (36 – 60) měsíců přechází předmět leasingu na nájemce, ukončení smlouvy je spojeno pouze s administrativním poplatkem 1 000 Kč.

Pronájem nabízíme na veškerá koncová zařízení, kompletní serverové řešení spolu s instalačními pracemi či software pomocí firemního úvěru. J&T pak nabízí flexibilitu v podobě odkladů splátek, rozložení na čtvrtletní splátky, tzv. balónové splátky i pojištění v rozsahu All Risk, které je součástí splátky.

Petr Suk jako náš sales department manager dodal: „Jsem upřímně rád, že jsme tímto krokem splnili to, po čem zákazníci dlouhá léta volali – zatím máme jako jediný český IT distributor pevnou oporu ve společnosti J&T leasing při financování pro naše partnery. Pevně věříme, že se způsob prodej HaaS - „Hardware jako služba“ brzy stane pro nás všechny denním chlebem, neboť není důležité daný produkt vlastnit, ale spíše jej plnohodnotně využívat.“

Případné dotazy můžete posílat na leasing@atcomp.cz a více informací vč. vzorové kalkulace a postupu při této formě financování najdete na http://www.atcomp.cz/.

Váš ATC team


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře