Nová ATC Aukce - grilovačka

Zúčastněte se naší nové ATC Aukce a vydražte si letní párty, kterou pro vás a vaše přátele nachystá realizační tým AT Computers.

Nová ATC Aukce - grilovačkaVšichni za sebou máme nelehkou dobu a dřívější krizová situace nám zrovna nepřála v tom, abychom se mohli scházet... O to víc se jistě těšíte na to, až se zase budeme moci potkat a třeba i něco ugrilovat. Proto jsme pro vás nachystali tuto jedinečnou aukci, kde si můžete vydražit grilovačku organizačním týmem ATC!

Alespoň jednu akci realizovanou átéčkem jste už jistě zažili, takže víte, že jde o událost proloženou i zábavou a smíchem :D

My vám teď přinášíme jedinečnou možnost využít služeb speciálního týmu ATC při uspořádání vaší soukromé či firemní párty – přijedeme, zařídíme dobré jídlo a pití a postaráme se o vše, aniž byste museli hnout prstem ;)

To vše v balíčku pro 15 osob – přesný termín a místo si spolu určíme po vzájemné dohodě, ale pozor, naše služby skončí v den akce ve 22:00 hodin :) 

Dražit můžete od zítra, tj. od středy 24. 6. od 9:00 hodin na stránkách https://aukce.atcomp.cz/ až do pátku 26. 6. do 12:00 hodin.

Chcete za hlavního barmana Martina Wankeho? Chcete za šéfkuchaře Petra Vaňka? A co Neli Svobodovou jako DJ a o zábavu a organizaci aby se staral marketingový organizační team ATC, tedy Radka Smyčková, Verča Petrásková a Lenka Miškaříková?

Vydražte si letní párty, kterou pro vás nachystáme od začátku do konce!
Potěšte jak sebe, tak i další blízké osoby či kolegy tímto jedinečným zážitkem ;)

Výtěžek z aukce půjde opět na dobročinné účely, takže pomůžete i někomu dalšímu v rámci nadace Dobrý anděl ;)

DĚKUJEME!
Váš ATC team


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře