Nejlepší distributor hardwaru OKI v České republice za rok 2017 je eD system

Nejlepší distributor hardwaru OKI v České republice za rok 2017 je eD systemPřední český distributor eD system Czech získal další ocenění. Společnost OKI jej v pátek 19. ledna 2018 ve Všenorech u Prahy v rámci oceňování svých partnerů zvolila Nejlepším distributorem hardwaru OKI v České republice za rok 2017. Ceny společnost OKI předávala na akci Novoroční číše 2018.

„Tohoto ocenění si velice vážíme. Je to výsledek celoročního úsilí celého týmu eD,“ uvedl manažer skupiny nákupu eD system Czech Jan Novák.

Jak připomněl, v roce 2017 se obchodní partnerství distributora a společnosti OKI upevnilo také přechodem OKI v rámci Evropy na systém MASTER distributorů. Tímto krokem se od října 2017 eD system stal MASTER distributorem spotřebního materiálu OKI na CZ a SK trhu.

Pro eD system je to další ocenění za celoroční práci v roce 2017. V prosinci distributora již poosmé ocenila také společnost HP Inc., když jej v rámci předávání cen HP partner roku zvolila největším distributorem HP v prodeji Computing & Printing produktů.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře