Money S3 aneb ekonomický systém pro vaši firmu

Jedná se o skvělý komplet ekonomického systému, který vám pomůže s podnikáním. Nabízí několik funkcí, bez kterých se jistě neobejdete. Hodí se zejména pro malé firmy nebo živnostníky. Jeho hlavní výhodou je uživatelská příslušnost.

Money S3 aneb ekonomický systém pro vaši firmuZákladní informace

Systém Money S3 díky jeho vlastnostem ocení zejména menší firmy. S tím souvisí také to, že se tento program hodí pro kancelář s maximálním počtem padesáti klientů. Poskytne vám všechny potřebné moduly pro základní používání, a to včetně možnosti napojit se na EET. Mezi další moduly patří například podvojné účetnictví, mzdy, fakturace, daňová evidence a další. Dejte si však pozor na to, že systém má nastavené limity pro období jednoho účetního roku.

Výhody

Tento účetní systém je u malých firem velmi oblíbený, což znamená, že je také široce rozšířený. Při jeho používání oceníte intuitivní ovládání. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, máte k dispozici podrobnou elektronickou nápovědu. Kromě toho se můžete spolehnout také na technickou podporu a aktualizace systému. Money S3 navíc dokáže komunikovat s mnoha dalšími užitečnými programy jako je například Microsoft Office nebo jiné produkty třetích stran.

Proč volit tento program?

Vzhledem k tomu, že se jedná o jednoduchý systém, využívá ho mnoho lidí. Své uplatnění si najde nejen u podnikatelů a živnostníků, ale oblíbený je také u účetních firem, škol a také neziskových organizací. Money S3 si můžete pořídit v několika různých variantách, podle toho se liší také cena. Můžete si snadno přizpůsobit specifikace programu a nakombinovat si jednotlivé moduly tak, aby výsledek vyhovoval vašim potřebám.

Ekonomický systém Money S3 představuje skvělé řešení pro nenáročné podnikatele. Nabízí totiž celou řadu skvělých funkcí, a to za velice příznivé ceny.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: {wrangler} / Shutterstock.com

Komentáře