McAfee Endpoint Security obdržel nejlepší hodnocení v testu Business Real-World Protection

Produkt McAfee Endpoint Security 10.5 společnosti McAfee obdržel ocenění v testu Business Real-World Protection Test organizace AV-Comparatives v kategorii Real-World Protection.

McAfee Endpoint Security obdržel nejlepší hodnocení v testu Business Real-World ProtectionMcAfee Endpoint Security získal nejvyšší hodnocení, přičemž v průběhu testu zablokoval všechny použité vzorky malware. Na základě výsledků testu patří společnost McAfee mezi pouhé tři výrobce se 100% úspěšností v testu Real-World Protection.

AV-Comparatives, jakožto nezávislá organizace zabývající se kontrolou bezpečnostního software, testovala v března a dubna 2018 celkem 16 předních výrobců bezpečnostního software. Pro samotný test použila celkem 1 470 vzorků malware. Výsledky testů dále ukázaly, že McAfee Endpoint Security měl také nejnižší počet tzv. false pozitive detekcí.

Společnost McAfee je uznávaným mezinárodním výrobcem bezpečnostních řešení v oblasti IT, který nabízí své produkty a technologie skrz certifikované distributory. Comguard a.s. je distributorem portfolia McAfee pro Českou a Slovenskou republiku. Více informací naleznete na www.comguard.cz.

Zpráva o výsledcích testu AV-Comparatives najdete pod tímto odkazem, zprávu společnosti McAfee k výsledkům testu pak najdete zde.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Comguard

Komentáře