Marketing počítačů Lynx nově převezme Roman Antes

Roman Antes bude mít v eD system na starosti zejména marketingovou podporu počítačů Lynx, produkty v rámci mobilit a produktový marketing pro několik dalších značek z porfolia eD.

Marketing počítačů Lynx nově převezme Roman Antes„Mým hlavním cílem je dostat LYNX na zahraniční trhy. Postupně bych z něj chtěl vybudovat silný brand a soustředit se na snadnou uchopitelnost produktů,“ popsal Roman Antes s tím, že velkou výzvou je také správné rozlišení strategií pro B2B a B2C trh. Větší aktivitu by chtěl věnovat také do rozšiřování marketingových aktivit na sociálních sítích, aby se počítače distributora dostaly do většího povědomí.

„Co se týče mobilit, chtěl bych rozvinout nové projekty, jako je videotvorba a recenze produktů,“ doplnil nový marketingový specialista a dodal, že se zaměří také na posilování marketingu značky Xiaomi.

Na současnou pozici přichází z reklamní agentury, kde působil jako projektový manažer. Do eD system nastoupil již začátkem ledna 2018. Po dvouměsíčním zaškolování nahradí dosavadního marketingového manažera Tomáše Sedlačíka, za nějž převezme plnou odpovědnost za zmíněné aktivity od 1. března 2018.

Roman Antes  

marketingový specialista, ostravská pobočka
+420 724 611 533
rantes@edsystem.cz 

Tiskový kontakt eD system:

Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře