Létejte s HP a ATC

Létejte s HP a ATCReselleři, připravili jsme pro Vás unikátní promoakci "Létejte s HP a ATC", ve které můžete získat stovky luxusních a dokonalých cen.

Zapojte se do naší promoakce tím, že u nás nakoupíte notebooky a počítače HP pro firemní zákazníky, a to v období 2. 2 - 31. 3. 2018. Za každý nákup získáte body ve výši rovnající se ceně zboží ve vaší dealerské kategorii bez DPH. 

Získat můžete třeba luxusní dovolenou, díky které si můžete zaletět třeba na safari! Nebo se chcete radši proletět balonem i se svou drahou polovičkou? Nebo si vyberete z nabídky speciálních unikátních rumů ze všech koutů světa? Výběr je jen na vás... Nabídka je široká - z 441 cen si vybere každý!

Ale pozor - soutěžíme stylem kdo dřív nakoupí, dřív získá body, a má tedy dřív možnost získat svou odměnu. Aktuální stav svého bodového konta můžete sledovat po přihlášení na našem webu www.atcomp.cz - sekce Uživatel - "Létejte s HP a ATC". Odměny si pak objednejte dle svého výběru sami, a to v našem objednávkovém formuláři. 

Akce neplatí pro etail, retail a HP podporované dealy (OPG).

Přejeme příjemné nakupování :-)

ATC team


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře