Konference Security & Networking Bratislava 2019 je za námi

V úterý 14.5.2019 proběhl 7. ročník mezinárodní konference Security & Networking Bratislava. Byla zde představena celá řada novinek na poli IT technologií a bezpečnosti.

Konference Security & Networking Bratislava 2019 je za námiV úterý 14.5.2019 proběhl 7. ročník mezinárodní konference Security & Networking Bratislava. Účastníci se po zahájení programu dozvěděli o nových vlastnostech úspěšné služby ThreatGuard, která pomáhá analyzovat a řešit bezpečnostní hrozby security týmů.

Jako hlavní novinky v portfoliu COMGUARD byly představen nový výrobce WALLIX Bastion, zabývající se správou privilegovaných přístupů (PAM) a produkt MVISION pro ochranu CLOUDu od společnosti McAfee.

V rámci dopoledního programu účastníci konference shlédli prezentaci integrační platformy Insight (SIEM) od společnosti Rapid7, kterou prezentoval Yan Kestler.

Nechyběla ani prezentace „NEXT generation sandboxu“ od společnosti Lastline, který je dle NSS labs dlouhodobě hodnocen, jako nejpokročilejší sandbox na trhu. Za společnost Sophos na téma synchronizované bezpečnosti vystoupil Michal Hebeda.

Dále v rámci programu konference vystoupil Konstantin Froese ze společnosti DataLocker, kdy uvedl a představil nový produkt K300 - nejmodernější šifrovaný USB flash disk současnosti.

Téma dvoufaktorové autentizace prezentoval Fabian Gutter ze společnosti Secure Envoy a problematiku spojenou s nebezpečím phisingu prezentoval náš kolega Martin Votava.

Po obědové pauze měli účastníci možnost v rámci diskuzních stolů pohovořit osobně s přítomnými výrobci a pozvanými hosty. Na konec programu byla vylosována tombola s hodnotnými cenami.

Společnost COMGUARD tímto chce poděkovat všem účastníkům za zájem i podporu a těšíme příště na shledanou i s vámi!


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Comguard

Komentáře