Ke stažení Microsoft Windows 10 nepotřebujete instalační DVD ani USB flash disk

Download oblíbeného Windows 10 je nyní mnohem snazší, protože k jeho instalaci nepotřebujete žádné DVD ani USB flash disk. Přijde vám pouze aktivační kód – a máte hotovo. Výhodou tohto Windowsu je, že myslí opravdu na všechny, a tak je vhodný nejen pro domácí použití, ale též v malých i velkých firmách či jiných institucích.

Ke stažení Microsoft Windows 10 nepotřebujete instalační DVD ani USB flash diskInstalace je velmi snadná

Windows 10 Download můžete provést z pohodlí domova. Už nemusíte chodit do obchodu, abyste si zakoupili licenci. Instalaci provedete tak, že použijete produktový kód, který je připraven k okamžité aktivaci. Má to své výhody.

  • Získáte možnost volby instalace.
  • Licence je v případě poruchy přenosná.
  • Můžete si vybrat mezi 32 nebo 64bitové architektury v průběhu instalace.

Existuje hned několik verzí

Windosws 10 má hned několik verzí, které jsou upraveny uživatelům na míru.

  1. Windows 10 Home – tato verze obsahuje jen základní funkce, ale k domácímu použití je zcela dostačující a bude se vám s ní dobře pracovat.
  2. Windows 10 Enterprise – je vhodná pro velké nadnárodní společnosti a podporuje vzdálenou plochu.
  3. Windows 10 Pro – je vhodná pro firmy.

Windows 10 Pro 

Tato zlatá střední verze je vhodná především pro malé a střední firmy, ale pokud potřebujete více než jen základní funkce, můžete si ji zakoupit i domů. Licence je pro jedno zařízení, ale je přenositelná a délka předplatného je neomezená. Samozřejmostí je, že je v českém jazyce. Tuto verzi využijí krom firem i školy nebo státní správa. Windows 10 Pro je samozřejmě kompatibilní s operačním systémem Windows.

Kupte si tuto verzi i vy. Nyní patří k tomu nejlepšímu, co na trhu můžete sehnat. Má automatické aktualizace a práce s Windows 10 je velmi jednoduchá.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: {Rawpixel.com} / Shutterstock.com

Komentáře