Joyce ČR uvádí bezdrátové DECT náhlavní soupravy Yealink řady WH6x

Budoucnost komunikace, která nově definuje Váš pracovní prostor

Joyce ČR uvádí bezdrátové DECT náhlavní soupravy Yealink řady WH6xS radostí vám představujeme novou řadu DECT náhlavních souprav od Yealinku, které jsou určené jak pro práci v kanceláři, tak i v režimu homeoffice. Tyto novinky pro sjednocenou komunikaci vynikají skvělými funkcemi, elegantním designem a kvalitním zpracováním.

Tato série nabídne náhlavní soupravy Yealink WH62 a WH63a vyšší modely WH66 a WH67 s multifunkční základnovou stanicí a dotykovým displejem. Všechny modely navíc disponují certifikací pro Microsoft Teams, která zaručuje bezproblémovou kompatibilitu se světem Microsoft Teams.

Na co se můžete těšit u těchto novinek?

  • Náhlavní soupravy rovnající se kvalitou produktům značek Jabra a Poly
  • Všechny produkty jsou certifikované společností Microsoft pro MS Teams
  • Výdrž baterie při hovoru až 14 hodin a v pohotovostním režimu až 125 hodin
  • Propojení až se 3 zařízeními
  • Možnost na základnu připojit 4 náhlavní soupravy (např. pro náslechy operátorů)
  • Díky technologii DECT dosah až do vzdálenosti 160 metrů
  • Možnost připojit další příslušenství - bezdrátové nabíjení pro mobilní telefon, busylight aj.

Nové náhlavní soupravy připojíte k IP telefonům Yealink, mobilnímu telefonu nebo počítači.

Aplikované technologie jako Yealink Super Wideband HD Audio nebo Acoustic Shield optimalizují a zvyšují výslednou kvalitu zvuku, což společně s lehkým ovládáním pomocí dotyku prstu a pohodlným nošením zvyšuje výsledný zážitek při používání této náhlavní soupravy.  Odstranění okolních šumů je opravdu na vysoké úrovni, díky čemuž se můžete soustředit na práci a nebudete rozptylování okolními ruchy. Náhlavní soupravy jsou velmi komfortní a zaručují pohodlní i při celodenním nošení. U náhlavní soupravy Yealink WH63 (WH67) zajistí komfort i 4 různé styly nošení náhlavní soupravy, stejně jako různé velikosti koncovek do uší, díky čemuž si můžete upravit styl nošení náhlavní soupravy dle Vašich preferencí.

Multifunkční základnová stanice u modelů Yealink WH66 a WH67 je vybavena dotykovým displejem a nabízí příležitost pro připojení více zařízení a flexibilitu při jejich správě z jediného místa. Mimo jiné multifunkční základnová stanice v sobě integruje funkce USB hubu, plně duplexního hlasitého reproduktoru nebo stojanu na mobilní telefon s podporou bezdrátového nabíjení, díky čemuž dosáhnete komfort a úsporu místa na Vašem pracovním stole.

Náhlavní souprava i k ní příslušející základna umožňují uživateli snadno ovládat hlasitost, vytočit poslední číslo, přijmout/odmítnout příchozí hovor nebo ovládat více hovorů. Integrovaná indikace stavu pomocí busylight LED zajišťuje, že v případě Vaší zaneprázdněnosti nebudete rušeni a můžete se tak plně koncentrovat pouze na Vaši probíhající komunikaci.

Distributorem náhlavních souprav Yealink pro český a slovenský trh je společnost JOYCE ČR, s.r.o.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Joyce ČR

Komentáře