Jarních eD workshopů se zúčastnilo na 200 resellerů a 7 zástupců značek

Po měsíčním maratonu skončila série workshopů, kterou každoročně pořádá eD system a. s. Na tradičním setkání se v průběhu dubna a května v Praze, Brně, Ostravě a Pardubicích setkali zástupci distributora, jejich partneři i dodavatelé.

Jarních eD workshopů se zúčastnilo na 200 resellerů a 7 zástupců značekPobočkovou workshop jízdu odstartovalo setkání v Pardubicích, které se uskutečnilo 19. dubna v areálu Dašických sklepů. „Na každém z workshopů naši obchodní partneři zhlédli odborné přednášky o novinkách na trhu,“ uvádí organizátorka akce Martina Brauner z eD system.

Jak dodává, všichni partneři byli mimo jiné seznámeni také s problematikou GDPR, která vzešla v platnost 25. května, a byl jim představen software, který si mohou přes eD system pořídit.

Prezentace produktových informací se letos ujali zástupci značek, jako je Benq, Brother, Epson, Fujitsu, Lynx, Microsoft a TP-Link. Po formálnějším odpoledni následoval neformálnější večer s volnou zábavou a doprovodným programem.

Součástí všech čtyř večerů byla tombola a raut. V Pardubicích i Ostravě pro resellery distributor připravil vystoupení mikromagie. V Praze 15. května zahrála řecká kapela Akropolis. A o dva dny později si účastníci vychutnali brněnské setkání ve vinařství ve Velkých Bílovicích při degustaci vína.

Tradiční pobočkové workshopy přední český distributor IT, výpočetní a telekomunikační techniky eD system pořádá dvakrát do roka. „Již brzy zase začneme připravovat další sérii setkání, které se uskuteční na podzim 2018,“ dodává organizátorka akce Martina Brauner.
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře