iPhone X se Super Retina displejem pro milovníky speciálních funkcí

Nový iPhone X je opět dalších skvělým počinem společnosti Apple. Samozřejmostí je jeho skvělá kvalita zpracování s rámečkem z nerezové oceli v kombinaci s odolným sklem jak na přední, tak na zadní straně. Jak ho budete držet v ruce, budete mít hned pocit, že máte před sebou o dost dražší telefon. Je opravdu skvostný.

iPhone X se Super Retina displejem pro milovníky speciálních funkcíiPhone X představuje revoluční design 

iPhone X se pyšní Super Retina OLED displejem s velikostí 5,8 palců. Skvělý obraz zajistí rozlišení 2 436 × 1 125 pixelů. Je tak největší a nejjemnější ve své generaci. I když iPhone X vypadá jako bezrámečkový telefon, jeho displej pokrývá 82 % přední části. Nicméně rámečky jsou velice dobře skryty díky zaobleným hranám a zakřivení skla směrem k okrajům. Povrchová úprava tohoto telefonu je naprosto neprůhledná, navíc je iPhone X voděodolný.

Výdrž baterie

V případě iPhone X musela společnost Apple přistoupit k rozdvojení baterie, jelikož její kapacita činí 2 716 mAh. To je opravdu velká baterie, která zabírá velkou část vnitřního prostoru iPhone X. Takže jeden den v pracovním nasazení vám s přehledem vydrží, pokud jej používáte občasně, klidně i 2 dny. Samozřejmostí je také možnost aktivace úsporného režimu baterie, což je vhodné, pokud například hrajete hry nebo sledujete videa.

Výkonný fotoaparát

iPhone X svým fotoaparátem dokáže opravdu překvapit. Hlavní objektiv má rozlišení 12 Mpx se stabilizací obrazu, dvojnásobným optickým zoomem a teleobjektivem. Ten umožňuje úpravu perspektivy. Kvalita fotoaparátu je zlepšena také díky novým čipům od společnosti Sony. Díky funkci Portrait Light můžete přidat škálu nových efektů a režimů.

iPhone X je nejlepší variantou z rodiny iPhonů, a to hlavně díky jeho rozměrům, výkonu, skvělému fotoaparátu a špičkovému zpracování.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: sergey causelove / Shutterstock.com

Komentáře