iPhone 6s aneb jaké změny tento mobilní telefon přinesl?

Již v roce 2015 byl představen tento model iPhone 6s, který změnil snad všechno, co šlo. Společnost Apple si dala rozhodně záležet, abyste velice rychle pochopili, že to, co držíte v ruce, je opravdu jedinečný kousek. Co je na něm úplně nejlepší a co vás rozhodně potěší?

iPhone 6s aneb jaké změny tento mobilní telefon přinesl?iPhone 6s fotoaparát

Velkou výhodou je možnost pořízení Live Photos, které ožijí jedním dotekem. Je to díky skvělému fotoaparátu iSight, který má možnost nahrát okamžik před i po pořízení fotografie. Videa na iPhone 6s můžete nahrávat v té nejlepší kvalitě 4K. Rozlišení předního fotoaparátu je 5 Mpx, což je více než dostačující na pořizování selfíček. Blesk Retina Flash absolutně nezaostává za kvalitou těchto fotografií.

Výkon a design

Jednoznačně vás potěší, že iPhone 6s je svým výkonem a odezvou srovnatelný se stolním počítačem, díky vyspělému čipu A9. Takže i ty nejsložitější hry poběží bez chybičky. I sledování videí tak bude velice příjemné. Také vám spolehlivě nahradí i krokoměr díky pohybovému koprocesoru M9.

Design iPhonu 6s je vyšperkovaný na úplné maximum. Má zaoblenou konstrukci ze slitiny hliníku. Samozřejmostí je Retina HD displej v trendy barvách.

Operační systém

iOS 10 je špičkou mezi operačními systémy – a je samozřejmě charakteristický pro každý Iphone. Jelikož je připravený přesně pro tuto značku, není žádný problém s jeho užíváním, jeho ovládání je naprosto intuitivní a zcela snadné. Vyhledávání je chytré, a potěší vás samozřejmě i kolekce Apple aplikací, které jsou dokonale vyladěné.

Jak je vidět, iPhone 6s, i když není nejnovějším modelem od značky Apple, má stále co nabídnout – a pokud je vaší prioritou snadné ovládání a rychlý procesor, je pro vás tento telefon jasnou volbou.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: sergey causelove / Shutterstock.com

Komentáře