Interaktivní tabule Prestigio Tilted Totem

Prestigio Tilted Totem je řešení pro aktivní interakci se zákazníky či návštěvníky v online i offline prostředí.

Interaktivní tabule Prestigio Tilted Totem



Zařízení může propagovat produkty, které se fyzicky nevyskytují v prodejně, zprostředkovávat související informace, nebo prostě zobrazovat vzdáleně řízené reklamní kampaně.

A to vše s možností plnohodnotné multidotykové interakce. Plocha podporuje současný dotek až na 10 místech.

Vzdálená správa obsahu a vysílání interaktivních reklamních kampaní nabízí fantastickou příležitost ke komunikaci se zákazníky. Vestavěné reproduktory mohou navíc obsah obohatit o zvukovou složku.

Integrovaný počítač se systémem Windows 10 IoT spolu se specializovaným softwarem poskytuje kompletní řešení pro tvorbu, správu a vysílání reklamního obsahu či interakci se zákazníky na jedné nebo více obrazovkách současně.

Tělo zařízení je vyrobeno z kovu a obrazovka je kryta tvrzeným sklem. Použití ve veřejných vnitřních prostorech se tedy meze nekladou a s bezpečností si nemusíte dělat starosti.

Díky modernímu designu a možnosti změnit úhel naklopení obrazovky zařízení snadno zapadne do jakéhokoli interiéru.

Prestigio Tilted Totem je řešení, které zákazníkům vyhoví téměř v každé situaci. Je jedno, jestli se zrovna potřebují zorientovat, chtějí se dozvědět více informací o produktech nebo službách, rezervovat si další návštěvu, nebo jestli jen chcete upoutat jejich pozornost atraktivní kampaní.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.








Úvodní foto: Asbis

Komentáře