Intelek je distributorem značky Oukitel v České republice a na Slovensku

V nabídce distributora lze aktuálně najít sedm modelů chytrých a odolných telefonů. Spolu s podpisem licenční smlouvy se společností Oukitel se zavázala také k poskytování autorizovaného záručního a pozáručního servisu.

Intelek je distributorem značky Oukitel v České republice a na SlovenskuSpolečnost Intelek oznámila, že převzala veškerou distribuci značky Oukitel na českém a slovenském trhu. Pod značkou Oukitel se od roku 2007 prodávají jak smartphony, tak odolné telefony.

Produktovou manažerkou pro značku Oukitel v ČR a SR se stala Hana Švancarová, která má v oblasti product managmentu mnohaleté zkušenosti.

Spojení naší společnosti se značkou Oukitel bylo logickým krokem, jak rozšířit portfolio odolných telefonů a dostat je mezi další zákazníky. Oukitel je nositelem moderních hodnot a dokáže skloubit naše požadavky na zpracování, funkčnost a adekvátní cenu,“ uvedla Švancarová.

Díky našim předchozím zkušenostem s distribucí odolných telefonů můžeme poskytnout také záruční a pozáruční servis na vysoké úrovni, takže zákazník si nekupuje jen telefon, ale spolu s ním i veškerý komfort a péči po celou dobu jeho užívaní,“ dodala.

Portfolio distributora se bude dále rozrůstat

Oukitel se postupně vyprofiloval z výrobce dostupných smartphonů na jednoho z nejzajímavějších hráčů na poli odolných outdoorových telefonů. V portfoliu značky lze aktuálně najít jak smartphony, tak odolné telefony s vojenskou certifikací MIL-STD-810G a krytím IP68 a IP69K. 

Tyto certifikace podle výrobce zaručují zvýšenou odolnost zařízení vůči působení vlhkosti, vibracím nebo otřesům a cílí především na aktivní uživatele, kteří se ve ztížených podmínkách pravidelně pohybují.

V nabídce distributora lze aktuálně najít tři modely chytrých telefonů a čtyři modely odolných telefonů, přičemž produktová řada se bude nadále vyvíjet, a to hlavně v segmentu odolných telefonů.

Pro letošní rok se počítá s dalšími modely tak, aby bylo do konce roku představeno penzum telefonů od těch dostupnějších až po prvotřídní odolné modely s koncovou cenou kolem 15 000 Kč.

Společnost Intelek byla založena v roce 1993 a patří mezi etablované distributory. Spolu s podpisem exkluzivní licenční smlouvy se společností Oukitel se zavázala také k autorizovanému záručnímu a pozáručnímu servisu, čímž přináší koncovým zákazníkům další výhody.

Zdroj: Intelek


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Intelek

Komentáře