Integrace SolarWinds N-central se Cisco Meraki zefektivní služby MSP poskytovatelů

Integrace SolarWinds N-central se Cisco Meraki zefektivní služby MSP poskytovatelůSpolečnost ZEBRA SYSTEMS oznámila rozšíření monitorovacích funkčností SolarWinds MSP o Cisco Meraki Dashboard API v rámci řešení SolarWinds N-central. Díky této integraci budou moci MSP poskytovatelé snáze připojovat a monitorovat zařízení Cisco Meraki v rámci svých centrálních konzolí N-central.  

Z portfolia cloudových řešení Cisco Meraki zahrne integrace routery, přepínače a přístupové body. Začleněním těchto prvků do platformy N-central budou moci partneři SolarWinds MSP sledovat stav zařízení Cisco Meraki u svých zákazníků přímo na svém centrálním panelu, dostávat upozornění a notifikace, a monitorovat konektivitu a provoz. Integrace zefektivní činnost poskytovatelů služeb, umožní maximalizovat dostupnost zařízení Cisco Meraki a dovolí využít velkého potenciálu nástroje N-central k řízení, nabídce speciálních funkčností a zabezpečení komplexních prostředí.

„Cisco Meraki nabízí kompletní sadu cloudových řešení poskytujících IT poskytovatelům příležitost ke zlepšení a zjednodušení digitálního ekosystému,“ řekl Mav Turner, viceprezident produktové skupiny v SolarWinds MSP. „Časté střídání práce z domu s prací v kanceláři vyžaduje vytvoření elastického pracovního prostředí, což je prioritním cílem SolarWinds MSP. IT poskytovatelé s tím potřebují pomoc více než kdy dříve, a proto věříme, že integrace mezi Cisco Meraki a N-central bude důležitým milníkem v jejich podpoře.“

„SolarWinds N-central je známé jako výkonné řešení pro monitoring a správu centralizující možnosti MSP poskytovatelů v oblasti sledování a řízení veškeré infrastruktury z jedné přehledné konzole,“ řekl Marc Inderhees, vedoucí týmu Cisco-as-a-Service ve společnosti Cisco Systems. „Vítáme integraci Cisco Meraki s N-central, která poskytne partnerům SolarWinds MSP přímý přístup k monitoringu zařízení Cisco Meraki, takže budou moci svůj čas a energii zaměřit plně na podporu svých zákazníků. Věřím, že našim společným zákazníkům tato spolupráce přinese novou úroveň obchodních úspěchů.“

Řešení N-central pro vzdálené monitorování a správu zajišťuje MSP organizacím nástroje k poskytování špičkových IT služeb umožňující růst a škálování prostřednictvím automatizace správy IT. MSP poskytovatelé si mohou produkt vyzkoušet zdarma na 30 dní zdarma na stránkách https://www.zebra.cz/vyzkouset/solarwinds-n-central/. Více informací o portfoliu SolarWinds MSP dostupném u společnosti ZEBRA SYSTEMS je k dispozici na https://www.zebra.cz/solarwinds-produkt/.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Zebra systems

Komentáře