I analog může být "smart"

Od srpna 2016 je k dostání nová analogová ústředna Yeastar Smart PBX N412. Nahraďte vaši vysloužilou ústřednu bez nutnosti rušit vnitřní analogové telefony. Máme řešení, které vám umožní zachovat vstupní analogové nebo ISDN linky.

I analog může být "smart"Uvádíme na český a slovenský trh novinku z rodiny Yeastar - analogovou ústřednu Yeastar Smart PBX N412.

Tato ústředna vám pomůže zachovat stávající analogové rozvody a telefony, skvěle se hodí také pro ty, kteří používají HTS / ISDN2 linky k operátorovi. Ústředna zvládne až 8 souběžných hovorů najednou, můžete k ní připojit až 20 koncových zařízení.

Yeastar Smart PBX 412 si v základní konfiguraci můžete nakonfigurovat, jak potřebujete. Doplníte jen modul, který potřebujete (pokud potřebujete), podle počtu připojených telefonů a podle technologie státní linky.

Tato Smart ústředna nabízí standardní volací funkce, např. přepojení hovoru, přesměrování hovoru či podržení hovoru. Nabízí však i celou řadu nadstandardních funkcí, jako např. volací fronty, víceúrovňovou spojovatelku, Firewall, automatické nahrávání hovorů (bez licenčních poplatků!) a další.

Pro nastavení pravidel volání a směřování příchozích hovorů oceníte jednoduché a uživatelsky přívětivé webové rozhraní.

Ústředna je primárně analogovou ústřednou, disponuje však 4 VoIP trunky, takže je ideálním řešením i do budoucna, pokud se časem rozhodnete přejít na levnější volání přes VoIP. Obě technologie můžete i různě kombinovat, tak, abyste měli volání co nejlevnější.

Pro usnadnění práce jsme pro zákazníky přichystali kromě ústředny se základní konfigurací také dva předchystané balíčky:

  • Yeastar Smart PBX N412 konfigurace pro analogové (HTS) linky
  • Yeastar Smart PBX N412 konfigurace pro ISDN linky

Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Joyce

Komentáře