Huawei Wi-Fi 6

2019 je prvním rokem, kdy je Wi-Fi 6 k dispozici pro rozsáhlé komerční využití v důsledku rychle rostoucího trendu mobilních přístupů v rámci podnikových prostředí i zvýšení počtu plně připojených zařízení, stejně jako všudy přítomným používáním videa 4K/8K Ultra-High-Definition (UHD), IoT, virtuální reality (VR) i rozšířené reality (AR).

Huawei Wi-Fi 6Unikátní technologie a obchodní potenciál

Jedinečné technologie Wi-Fi 6, jako je například Orthogonal Frequency Division Multiple Access (OFDMA) a víceuživatelský výstup (MU-MIMO), účinně řeší problémy s přístupovou kapacitou, vysokorychlostním aplikačním programem a Wi-Fi stabilitu sítě, stejně jako další faktory, které brání rozvoji bezdrátové sítě.

Inovace Wi-Fi 6 Huawei

Smart anténa Huawei a technologie SmartRadio plně zaručí služby citlivé na rychlou odezvu, jako jsou HD, 4K a VR. Umělá inteligence dokáže proaktivně předvídat, diagnostikovat a hluboce analyzovat základní příčiny problémů se sítí.

Pokud vás zajímá, jak se Wi-fi 6 odlišuje od stávajících produktů, jaké jsou obchodní benefity apod., připojte se na webinář Huawei a získejte tak představu o budoucnosti této nejnovější WI-FI technologie.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Entec Solutions

Komentáře