Huawei P30 Pro jako vlajková loď společnosti

Huawei P30 Pro je telefon, který vyniká v řadě této oblíbené čínské značky vyrábějící elektroniku. Má spoustu nečekaných výhod, jako je například neuvěřitelná výdrž baterie či překvapivě dobrý zoom. A samozřejmostí je skvělý fotoaparát, čímž už jsou Huawei telefony známé.

Huawei P30 Pro jako vlajková loď společnostiHuawei sází na fotoaparát

Huawei P30 Pro je vlajková loď společnosti Huawei, která se zaměřila hlavně na kvalitu fotoaparátu. Tím značně konkuruje ostatním společnostem vyrábějící smartphony.

Telefon je navržen tak, aby byl atraktivní nejen pro běžné, ale také pro náročné uživatele. Společnost Huawei zkombinovala co nejlepší ze svých předchozích telefonů, přidala působivé barvy, skvělou výdrž baterie a perfektní fotoaparát.

Huawei P30 Pro versus Huawei P30

Tyto dva telefony vyšly společně a mají jeden velký rozdíl, a to je ten, že verze P30 má konektor na sluchátka, zatímco P30 Pro již 3,5mm jack pro sluchátka postrádá. Nicméně v dnešní době bezdrátových sluchátek už prakticky není potřeba. Ty se jednoduše spárují s telefonem například přes Bluetooth a nemusí být již připojeny k telefonu fyzicky. Navíc verze P30 je o něco menší a má slabší fotoaparát.

Zajímavostí je, že model Huawei P30 Pro je posledním modelem, který disponuje aplikacemi Google. To je také jeden z hlavních důvodů, proč je telefon oblíbený u mnoha zákazníků.

Displej

Huawei P30 Pro se pyšní kvalitní OLED obrazovkou, která nabízí opravdu atraktivní barvy. Překvapí vás nejenom hustota pixelů, ale také úroveň kontrastu a jasu. Výchozí nastavení barev samozřejmě můžete dle svého uvážení měnit. Displej stále zobrazuje čas a notifikace, i když je obrazovka ve vypnutém stavu. I přepínání mezi aplikacemi je velice rychlé.

Huawei P30 Pro je skvělou volbou hlavně pro milovníky skvělých fotografií.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Andrei Zveaghintev / Shutterstock.com

Komentáře