Horké novinky FSP u AT Computers

Představujeme horké novinky od společnosti FSP - jejich první herní tower a novou řadu výkonných chladičů CPU, vše dostupné u ATC.

Horké novinky FSP u AT ComputersFSP CMT210 je mainstreamová herní skříň - bezpochyby vás zaujme stylový přední panel, který je vyráběn ve 4 barvách, a průhledná bočnice, aby všichni viděli nadupané útroby vašeho stroje podsvíceného LED technologií. Skříň je určena pro každý typ základní desky, což nabízí variabilitu možností a úprav pro váš osobitý herní i pracovní systém. 

Podpora high-end grafických karet je do maximální délky 360 mm a CPU chladiče do výšky 160mm, dále 7 x PCI-E rozšiřující sloty, 3 x HDD a 3 x SSD pole pro maximální rozšíření paměti. Dále tower podporuje maximální chladící systém - můžete zapojit až 4 ks 120mm ventilátorů, 2 ks 120mm ventilátorů s LED, předem nainstalovaných v přední a zadní části boxu.

Chladiče FSP CPU Air Cooler řady Windale se vyrábí ve dvou variantách: Windale 6 a Windale 4. Obě jsou vybaveny technologií přímého kontaktu s CPU, díky které je od CPU efektivněji odváděno teplo. Chladící výkon zvyšuje extrémně tichý ventilátor 120mm a optimalizuje jej high-tech design jeho lopatek. Jsou kompatibilní s nejnovějšími sockety pro Intel a AMD.

Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na těchto odkazech:

https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2017/1705cz/4_dbb6ed3d49e1/a4/index.htm

https://www.atcomp.cz/downloads/mailing/2017/1705cz/4_dbb6ed3d49e1/a3/index.htm

Produktové informace u Martina Hlobila hlobil@atcomp.cz


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře