Herní kupóny: Zábava ve světě konzolí PlayStation, Xbox a Nintendo

K moderní zábavě patří zejména počítačové hry. Lze je hrát také díky herních konzolí na televizi. K těm nejznámějším patří PlayStation, Xbox a Nintendo. Milým zpestřením pro hráče mohou být herní kupóny, jež poskytují vždy něco navíc. Co od nich můžeme očekávat?

Herní kupóny: Zábava ve světě konzolí PlayStation, Xbox a NintendoBenefity pro PlayStation

Svět konzolí s herními kupóny a kredity je mnohem veselejší. Otevírají totiž cestu k hodinám zábavy a nabízejí příjemné výhody. Díky kreditu navíc si můžete zakoupit další herní obsah. Hrajete-li na konzole pravidelně, nebude vám běžná nabídka zábavy za chvíli stačit a určitě zatoužíte po placeném členství. Pro majitele konzolí PlayStation je tu PlayStation Plus nebo Playstation Store. Získáte tak  benefity a užitečné funkce, s nimiž bude hra mnohem zajímavější a napínavější. Proč se spokojit s málem, když je možné mít víc. Měsíčně zdarma získají také dvě hry a čeká je přístup k nejrůznějším slevám.

Výhody v podobě Xbox Live Gold a Xbox Game Pass

Své konzole má také firma Microsoft, která pro hráče připravila placené členství Xbox Live Gold a Xbox Game Pass. Čeká na ně více než 100 her ve virtuální knihovně, jež se každý měsíc obměňují. Díky předplacené kartě lze nakupovat hry i aplikace pro konzoli Xbox. O zábavu je tedy formou herních kupónů postaráno.

Herní kupóny pro Nintendo Switch

Pochopitelně ani hráči na konzolích Nintendo Switch nemohou stát stranou. Také pro ně jsou tu herní kupóny se slevami a lákavou nabídkou nekonečné zábavy. Nintendo Switch Online nabízí online multiplayer i knihovnu klasických her. Délka členství je buď na tři měsíce nebo na jeden rok. Získat můžete nové hry, DLC i další digitální obsah, který lze díky herním kupónům odemknout.

Herní kupóny jsou také ideálním dárkem pro každého nadšeného hráče na konzolích. Určitě udělají velkou radost.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: {George Rudy} / Shutterstock.com

Komentáře