Firewally nové generace SonicWall

SonicWall právě uvádí na trh výkonné firewally nové generace, cloud-native management a lokální analýzu hrozeb (Sandboxing).

Firewally nové generace SonicWallS použitím nového SonicOS 7.0. zajišťuje bezpečnost pro moderní firmy. Společnost SonicWall přichází s průlomovou technologií určenou pro prostředí firem i státních institucí a poskytovatelů služeb MSSP, umožňující nové způsoby nasazení, škálování a zabezpečení.

Pomocí intuitivního a snadno pochopitelného uživatelského rozhraní je možné jednoduché ovládání zabezpečení, kontrola a přehled celé sítě. Zařízení lze spravovat prostřednictvím nového cloud-native Network Security Manager (NSM) 2.0, který poskytuje organizaci jednotné, snadno použitelné cloudové rozhraní
pro zefektivnění managementu, analýzu a reporting.

Organizace čelí novým výzvám v rozlehlých a distribuovaných prostředích. Zabezpečení těchto rychle se rozšiřujících sítí se stalo nejvyšší prioritou.

Plná expanze platformy Capture Cloud Platform zahrnuje:

 • SonicOS 7.0
 • SonicOSX 7.0 pro firmy a vládní instituce
  Pro zjednodušení distribuované komplexní kontroly politiky,
  auditu a správy.
 • Nové špičkové brány SonicWall NSsp 15700
 • Nové virtuální brány SonicWall NSv 270, 470 a 870
 • Nová SonicWall CSa 1000 s technologií RTDMITM
  Pro karanténu v reálném čase s real-time Deep Memory
  Inspection ™ (RTDMI
 • Nové brány SonicWall TZ570 a TZ670 pro základní úroveň
 • SonicWall Network Security Manager (NSM) 2.0
  NSM je od základu přeměněn na cloud-nativní platformu
  pro správu a je navržen pro rychlost, škálovatelnost a
  polehlivost. Umožňuje optimalizovat, řídit, sledovat a
  spravovat desítky tisíc zařízení pro zabezpečení sítě,
  včetně firewallů, spravovaných přepínačů a bezdrátových
  přístupových bodů.

Nyní je čas zajistit, aby tyto organizace měly patřičnou sílu, ochranu a kontrolu, aby se mohly úspěšně bránit, aniž by obětovaly rychlost, pohodlí a spolehlivost – to vše při dodržování všech předpisů,“ řekl SonicWall President and CEO Bill Conner.

Globální rozvoj vytváří potřebu rychlého škálování, ochrany a udržení kontroly nad rostoucími sítěmi, stejně jako nad přísnějšími a omezenějšími rozpočty.

„Každá firma nebo organizace nyní čelí výzvám, jak udržet a spravovat složitá prostředí s drahými podnikovými řešeními od tuctu dodavatelů,“ řekl hlavní analytik Omdia Cybersecurity Jeff Wilson. „V mnoha případech tato prostředí nedokázala skutečně vyřešit problém s bezpečností sítě a společnosti čelí nedostatku zaměstnanců, nedostatkům v dovednostech a snižujícím se rozpočtům. SonicWall vyvíjí řešení, která se zaměřují na poskytování silného zabezpečení společnostem s malým nebo žádným personálem v oblasti kybernetické bezpečnosti nebo s odbornými znalostmi a skromnými rozpočty.“

Více informací najdete na stránkách SonicWall.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Entec Solutions

Komentáře