Extra benefity, certifikace a tréninky od Synology

Pokud nabízíte Synology řešení vašim zákazníkům, zpozorněte. Chystá se změna podmínek, díky kterým umíte získat extra benefity.

Extra benefity, certifikace a tréninky od SynologySynology tento rok připravilo novinky na dvou frontách. Zatímco tým vývojářů pracoval na nové verzi DSM s označením DSM7, sales tým pracoval na vylepšení servisní infrastruktury a také ekosystému pro uživatele. Výsledky obou týmů se skvěle doplňují.

Synology uvádí tréninky a certifikaci

V lednu 2021 se bude spouštět Synology Intensive Training (SIT) program, který bude mít ze začátku dva moduly - DSM Architect a Backup Architect (a následně přibudou další). Pokud to pandemická situace umožní, budou se realizovat jako fyzické tréninky v Praze a Brně, aby se tak Synology přiblížilo i nemalé skupině českých zákazníků. V průběhu roku se budou přidávat další moduly zaměřené na dohledové systémy, produktivitu, ale je plán uspořádat i enterprise a virtualizační trénink.

Dobrovolná certifikace, která následuje po ukončení každého modulu, se sebou přináší výrazně benefity Synology partnerského programu. Partnerský program byl kompletně předělán a spuštěn v březnu 2020. Certifikovaným partnerům přináší spoustu benefitů a výhod, ať už jde o slevy na demo zařízení, zpětné rabaty na celkový obrat, nebo priorizovanú technickou podporu.

Máte zájem o extra benefity, které přinese certifikace?

Pro domácí uživatele, administrátory menších firem, nebo jako přípravu na SIT tréninky vytvořili v Synology trénink ZÁKLADY POUŽÍVÁNÍ SYNOLOGY NAS. Tento 4hodinový online trénink je dostupný od Listopadu 2020 a pomáhá uživatelům využít svůj NAS naplno. Obsahuje také základní tipy na údržbu a překonávání případných technických problémů. Zaujalo vás to?

Přihlaste se na Synology tréninky již nyní

Pokud chcete ze Synology NAS vytěžit maximum, právě teď jsou pro vás připravené online kurzy v českém jazyce. Za 4 hodiny se dozvíte, co všechno toto zařízení dokáže. Během kurzu můžete pokládat otázky a nastavit si tak svůj privátní cloud podle sebe. Stačí se přihlásit na nejbližší volný termín. Klikněte na http://sy.to/treningysynology


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Synology

Komentáře