Entec v Darovanském Dvoře

Entec v Darovanském DvořeVe středu 19. 9. 2018 se uskutečnilo druhé setkání partnerů společnosti Entec Solutions v Darovanském Dvoře. Hosty přivítal generální ředitel Stanislav Skalička a pak následoval odborný program.

Huawei UPS představil Pavel Čermák, Senior System Engineer se specializací na síťová řešení. Na otázku "Co přinese partnerům spolupráce s Huawei?" odpovídal Jan Kašpar a zároveň seznámil účastníky s partnerským programem Huawei.

Cosmin Vilcu se podělil o SonicWall recepty na úspěch. A že SonicWall má úžasné recepty se každý přesvědčil ochutnávkou připravených desertů. Jak zajistit dostupnost dat na všech úrovních podrobně prezentoval Milan Mottl z Arcserve.

A poměrně nové řešení v portfoliu Entec – Sealpath pro vzdálenou ochranu, kontrolu a správu dokumentů představil Vladimír Brož, Business Development Manager. Po odborném programu hosté využili možnost relaxace v hotelovém wellness centru nebo aktivního odpočinku na lekci golfu.

Večerní program probíhal v příjemné atmosféře při bowlingu, laser shotu, kulečníku a hlavně přátelské konverzaci nad skleničkou vína nebo rumu. Čtvrteční slunečné počasí nenechalo žádného hráče golfu na pochybách, že se 2. ročník Golfového turnaje opravdu vydaří.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Entec Solutions

Komentáře