eD system rozšířil oficiální distribuci Brother i na Slovensko

Ostrava, 8. 4. 2020 – Společnost eD system a. s. se 1. dubna 2020 stala oficiálním distributorem produktů Brother na Slovensku. V eD SHOPu tak přibylo více než 500 produktů a zařízení pro informační a komunikační technologii.

eD system rozšířil oficiální distribuci Brother i na SlovenskoeD system získal oficiální distribuci této značky již dříve v České republice. Po úspěšné spolupráci na tamním trhu se společnosti dohodly na stejném partnerství i na Slovensku. 

Nabídka slovenského eD shopu se tak rozšířila o více než 500 produktů značky Brother. „Zákazníci mohou vybírat například z tiskáren, multifunkčních zařízení, skenerů, ale i originálního spotřebního materiálu a příslušenství k těmto produktům,“ uvedl marketingový specialista značky Brother Michal Hrbek. Jak dodává, zařazeny jsou i profesionální tiskárny štítků a etiket, které ocení nejen firemní zákazníci, ale hodí se i pro domácí použití.

Podle produktové manažerky značky Brother Janky Hatalové zákazníky určitě z aktuální nabídky zaujmou barevné multifunkční bezdrátové tiskárny s nízkonákladovým doplňováním inkoustů DCP-T510W, DCP-T710W a MFC-T910DW. „Zmíněné modely dokáží vytisknout až 6 500 stránek na jednu náplň a jsou ideální volbou do domácností nebo malých kanceláří,“ doplnila produktová manažerka Janka Hatalová.

Firma Brother vznikla před sto lety v Japonsku a na evropském trhu působí již více než 50 let. Společnost je dodavatelem a výrobcem elektronických zařízení, ve světě má 17 výrobních závodů a přes 50 prodejních míst v 44 zemích světa.

Více informací o produktech Brother poskytne produktová manažerka eD
Janka Hatalová
jhatalova@edsystem.sk
+421 917 490 257

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře