eD system na tři dny vypne eD Shop kvůli údržbě systému

eD system na tři dny vypne eD Shop kvůli údržbě systémuDistributor eD system od pátku 13. července do neděle 15. července odstaví eD Shop a pozastaví objednávky i expedici zboží na všech trzích.

Pokud se zákazník v těchto dnech pokusí dostat do eD Shopu, místo obvyklé stránky s e-shopem distributora se objeví dočasná stránka s informací o momentální nedostupnosti.

Odstávka se bude týkat všech jazykových verzí, české, slovenské, polské i anglické,“ upřesňuje Michal Pavlorek, manažer IT oddělení v eD system.

V praxi to bude znamenat, že v těchto třech dnech bude pozastaveno obchodování a nebude tak možné objednávat ani expedovat zboží, a to ani telefonicky.

Odstávka systému se bude týkat i datových výměn a dropshippingu. Do klasického provozu se distributor eD system vrátí v pondělí 16. července.

Aktualizaci systému potřebujeme provést kvůli sjednocování procesů v českém a slovenském eD,“ vysvětluje důvod tohoto kroku Daniel Vondráček, marketingový ředitel distributora..

Jde o další krok v tomto procesu, který má za cíl zrychlení výměny informací mezi oběma zeměmi a následné zkvalitnění a urychlení našich služeb pro zákazníky i dodavatele,“ dodal Vondráček.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře