eD system je exkluzivním distributorem značky Antikamera

Ostrava, 19. 5. 2020 – Společnost eD system a. s. se v dubnu stala exkluzivním distributorem produktů Antikamera v České republice a v Polsku. Nabídka eD SHOPu se tak rozrostla o stylové ochranné kryty na webkameru.

eD system je exkluzivním distributorem značky AntikameraOchranné produkty Antikamera jsou vyrobeny z tvarovatelného materiálu, využít je tak lze na různé modely notebooků. „Po namočení do teplé vody lze přizpůsobit tvar krytu, který po několika vteřinách po vytažení z vody opět ztvrdne. Takto lze kryt přizpůsobovat různým notebookům opakovaně,“ vysvětlil Ivan Iľko ze značky Antikamera.

Zákazníci mohou na eD SHOPu vybírat nejen z deseti barevných variant, ale k dispozici je i možnost využít tyto produkty jako reklamní předmět. „Je možné nechat si natisknout na kryty vlastní logo. Vznikne pak drobný, praktický a decentní marketingový předmět, který mohou naši zákazníci využít pro svou propagaci,“ uvedl produktový manažer Daniel Sojka, který má v eD značku Antikamera na starosti. Jak dodal, cena se bude odvíjet od počtu objednaných kusů.

Antikamera je slovenská značka, která má jako jednu z priorit podporu lokální ekonomiky. Proto celý proces výroby až po zabalení produktů probíhá právě na Slovensku. Značka navíc dbá na ochranu životního prostředí, produkty jsou tak vyrobeny z ekologického materiálu – bioplastu.

 

Více informací o produktech Antikamera i možnosti potisku vlastního loga poskytne produktový manažer eD
Daniel Sojka
+420 728 058 487
dsojka@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře