eD system Czech zakončil prázdniny zmrzlinovou tečkou

Ostrava, 1. 9. 2016 - Přední distributor IT a výpočetní techniky v České republice společnost eD system Czech připravil v rámci posledního prázdninového dne překvapení pro své zaměstnance.

eD system Czech zakončil prázdniny zmrzlinovou tečkouOsvěžte se a oslavte konec prázdnin – tak zněla hlavička pozvánky, která ve středu ráno 31. 8. 2016 dorazila do všech emailových schránek zaměstnanců eD system Czech.

eD system Czech zakončil prázdniny zmrzlinovou tečkou Poslední den letních prázdnin čekalo po obědové přestávce na všechny zaměstnance překvapení v podobě lahodné a osvěžující zmrzliny, kterou jim osobně ze zmrzlinového kola naservírovalo samo vedení společnosti.

Prostorné parkoviště před sídlem ostravské pobočky se tak na jedno odpoledne zaplnilo zaměstnanci eD system Czech, kteří nadšeně a trpělivě vybírali kombinace svých oblíbených příchutí. Celá akce měla velký úspěch.

Zmrzlina z vyhlášené místní cukrárny Ollies byla skvělým zakončením prázdnin. Přesto, že jsme ji měli všichni až za ušima, obzvláště malinový sorbet se na světlém oblečení krásně vyjímal, přišlo nám toto krátké odreagování vhod. Na závěr prázdnin opravdu skvělý nápad,“ uvedl Antonín Pánek, produkt marketing manažer eD system Czech.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře