eD přidává paměťová zařízení. Nově od Toshiby a Energizeru

eD přidává paměťová zařízení. Nově od Toshiby a EnergizeruPřední český distributor IT a výpočetní techniky eD system Czech opět doplňoval nabídku. Novinkou jsou USB flash disky a paměťové karty. Ty nově nabízí také od značek Toshiba a Energizer.

„K dosavadní nabídce japonské značky Toshiba, která zahrnuje pevné disky, SSD, notebooky a další příslušenství k nim, přibylo 6 nových typů flash disků s rozhraním 3.0 i 2.0 a 3 typy paměťových karet s technologií Micro SecureDigital,“ uvedl produktový manažer eD system Czech Lukáš Hrubý s tím, že všechna nově přidaná paměťová zařízení jsou dostupná ve třech kapacitách, a to 16, 32 a 64 GB.

V současnosti je tak v nabídce eD system Czech téměř 350 typů paměťových karet od osmi výrobců a přes 500 typů USB flash disků 11 značek. Mezi nimi je i nově zalistovaný americký Energizer, od kterého byly doposud v nabídce pouze baterie.

Nyní nově přibylo od Energizeru také 14 typů flash disků s kapacitou 8, 16, 32 a 64 GB, které jsou kompatibilní s USB porty 3.1, 3.0 i 2.0.

Za zmínku stojí stylové USB flash Energizer USB 2.0, které má kovové provedení, bez pohyblivých částí a je ideální k zavěšení jako klíčenka,“ uvedl Lukáš Hrubý.

Pro více informací o nabídce kontaktujte:

Lukáš Hrubý
+420 597 444 263
lhruby@edsystem.cz   

Tiskový kontakt eD system Czech:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře